Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Immortal

В рубрике: Тексты песен — 28.08.2012

Strange signs
Crooked signals
Strike down
The last aerial

Heaven's bending
Below, the world begins to break
Life is ending
Time has come to escape
Down to the chambers

Drink this blood and we'll become immortal baby
This love, is breaking the one last bond

We choose the silence
Hatred, cruel violence
We should be ashamed
We had a chance that we ignored
And now it's too late the end is knocking on the door
Ready to claim us

Drink this blood and we'll become Immortal baby
This love, is breaking the one last bond

Surrender to my love
Sacrifice your soul
Your picture in the frame
is fading like a ghost
Never say goodbye
Never be alone
Never say goodnight
Never say die..

Drink this blood and we'll become Immortal baby
This love, is breaking the one last

Drink this blood and we'll become Immortal baby
This love, is breaking the one last

Immortal love is breaking the one last bond


Похожие новости.


Хичкок

Хичкок

От меня правда закутавшись в теплую шаль Прячется в угол старой картонной коробки Навсегда хочешь скотчем а хочешь гвоздями Удержи меня Удержи меня умоляю В зеркалах Вонючих грязных потных и



Не Губите Мужики

Не Губите Мужики

За деревней, у реки, Рубят лес мужики. И творят, что хотят, Только щепки летят. Не застудит терема, Непогода зима, И никто не вспомнит, нет, Как цветёт первоцвет. Припев: Не губите мужики, не губите! Не рубите дерева, не рубите! Ради гнёздышка грача, Не



Все Для Тебе

Все Для Тебе

Стукає дощ - водограй палає, Стукає дощ - дівчина біжить... Звук каблучків - ехом відлітає, Дим сірників - не здатен зігріть... Центр Землі - панну ту впускає У теплий дім - у сузір’ях тих... Постіль м’яка



C’est La Faute A La Vie

C’est La Faute A La Vie

Perdre son temps ? chercher les coupables A qui la faute et le balai des "si" Si j'avais, si, mais si toi tu n'avais pas Pas de replay ici, ni ralenti Le nom des



It’s Gonna Be Alright

It’s Gonna Be Alright

It's Gonna Be Alright Keep your head up to the sky. 'Cause everything's gonna be alright. It's Gonna Be Alright Keep your head up to the sky. [Z-Ro:] Too many problems in my life I find




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.