Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Big Brother

В рубрике: Тексты песен — 04.06.2012

Don't talk of dust and roses
Or should we powder our noses?
Don't live for last year's capers
Give me steel, give me steel, give me pulses unreal

He'll build a glass asylum
With just a hint of mayhem
He'll build a better whirlpool
We'll be living from sin, then we can really begin

Please saviour, save your shores
Hear me, I'm graphically yours

Someone to claim us, someone to follow
Someone to shame us, some brave Apollo
Someone to rule us, someone like you

We want you Big Brother, Big Brother

I know you think you're awful square
But you made everyone and you've been every where
Lord, I think you'd overdose if you knew what's going down

Someone to claim us, someone to follow
Someone to shame us, some brave Apollo
Someone to rule us, someone like you
Someone to claim us, someone to follow
Someone to shame us, some brave Apollo
Someone to rule, someone like you
Someone to claim us, someone to follow
Someone to shame us, some brave Apollo
Someone to rule, someone like you

We want you Big Brother


Похожие новости.


Амнезия

Амнезия

Всё да? Ок! Короче вчера вечером у меня небыло текста На этот супер классный третий раунд И конечно же супер классный седьмой баттл Ну вообшем мне было насрать я лёг спать А когда открыл глаза



Моя Любов

Моя Любов

Що ти чуєш скажи про мене, Чи ти знаєш то, чого знати не треба, Я бачу тебе крізь осліплені очі, Я бачу небо і зоряні ночі, Пр Моя любов, що поруч завжди, Моя душа – то



Время Мое

Время Мое

Я сегодня стал смелей На несколько тысяч лет и дней, Эй, ровней, открой вспышку и щелкни Время моё, которого осталось до весны 9 дней. И может меня воздух такой воздушечный, Яркий, игрушечный мой шар понесет



Не Питай

Не Питай

Не питай Де я був коли тобі було так солодко Де я був коли тебе таку незайману Підіймали вище неба Тільки сам на сам Хіба не там Приспів: Просто мені Так хочеться Бути там де і ти Так хочеться Жити в



Така Духмяна, Світла Ніч

Така Духмяна, Світла Ніч

Така духмяна світла ніч, її дарує нам Всевишній І диким медом пахнуть вишні і ми з тобою віч-на-віч. Така духмяна світла ніч, що не кохати - гріх великий. Я твій на тисячі сторіч




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.